Ako sa predať na pracovnom pohovore

 • Viete o tom, že používať Microsoft Word na životopis je už dinosaurus?
 • Čo má a nemá obsahovať profesionálny životopis uchádzača o zamestnanie?
 • Máte obavy z pracovného pohovoru a neviete či ho zvládnete? 
 • Chcete dostať spätnú väzbu a rady ako sa na pracovný pohovor pripraviť?

 

 

Na základe osobného rozhovoru a testu osobnosti: 

 • spolu identifikujeme Vaše prirodzené talenty a zručnosti, ktoré môžete využiť na budovanie svojej kariéry
 • pomôžeme Vám vytvoriť životopis, ktorý bude nezabudnuteľný a jedinečný
 • pochopíte, ako predať svoje pracovné úspechy a vnútorný potenciál v životopise, aj na pohovore
 • vyskúšate si, ako prebieha pracovný pohovor na Vami vybranú pozíciu
 • dostanete spätnú väzbu, odporúčania a rady ako zaujať a zviditeľniť sa

Spolu absolvujeme 2 stretnutia v trvaní celkom 3 hodiny. Každá ďalšia začatá pol hodina osobnej konzultácie (nad rámec objednaného a uhradeného balíka) sa účtuje poplatkom 25 Eur.

NAVYŠE získate aj BONUSY v hodnote 50 €. Ide o:

Test osobnosti

Vďaka testu zistíte, či ste introvert alebo extrovert, či uprednostňujete logické a racionálne zmýšľanie a rozhodujete sa na základe faktov alebo ste empatický/á a je vám bližšia intuícia.

Okrem iného sa dozviete, či patríte k ľuďom, ktorí efektívnejšie pracujú, keď:

 • majú presné termíny na splnenie úloh, ktoré im do práce vnášajú poriadok a prehľad,
 • môžu pracovať spontánne, pretože striktné dodržanie úloh ich stresuje a limituje ich tvorivosť. 

To všetko pomáha pri výbere vášho ideálneho povolania. Ak ste logicky zmýšľajúci človek a milujete čísla, nebudete vyhľadávať prácu, v ktorej sa vyžaduje kreativita. Skôr vám bude vyhovovať práca analytika dát než povolanie bytového dizajnéra.

Test tímových rolí

Test vám odhalí, aká rola v tíme je vám najbližšia, či ste inovátor, plánovač, stratég, realizátor, doťahovač, alebo koordinátor.

Zistíte, v ktorej roli najlepšie prejavíte vlastný výnimočný talent, a tak budete pre váš tím najviac užitočný. Spojenie ľudí určitých rolí vytvára fungujúci tím, ktorý s ľahkosťou dosahuje svoje ciele.

Napríklad inovátor je človek, ktorý prináša vynikajúce nápady, myšlienky a kreatívne riešenia. Vymýšľanie inovatívnych riešení mu ide prirodzene a ľahko. Čo sa nedá povedať o doťahovaní vecí do úspešného konca. To je zasa silnou stránkou doťahovača, ktorý sa v tom doslova vyžíva.

Barrettov test životných hodnôt

Vďaka testu si uvedomíte, aké životné hodnoty sú pre vás dôležité. Či už je to čestnosť, dobrodružstvo, lojalita, partnerstvo, prestíž, moc, vplyv, alebo dravosť.

Ak potrebujete neustále zažívať dobrodružstvo, nemali by ste si vyberať stereotypné a administratívne zamerané povolanie. Pozícia účtovníka bude pre vás hotovou katastrofou, z ktorej srší totálna nuda.

Skôr budete vyhľadávať prácu, pre ktorú je typické riziko, zážitok, dobrodružstvo, alebo neustále zmeny. Doslova chňapnete po pozícii vysokohorského sprievodcu a účtovníctvo prenecháte iným. 🙂

plná verzia e-booku "8 tipov ako odhalíte vlastné talenty"

8 tipov ako odhalíte svoje talenty

Objednajte si osobnú konzultáciu v rozsahu 3 hodín len za 149 €
a získajte BONUSY v hodnote 50 €!

Referencie ľudí, ktorí zažili konzultáciu so mnou:

Bolo skvele precvičiť si naostro reakcie na pohovorové otázky - dodáva to sebaistotu. Elevátor speach, simulácia pohovoru a brainstorming sú prvky, ktoré odlišujú Zuzanu od štandardnej konkurencie a od hoci aj sofistikovaných aplikácii zameraných na kariérne poradenstvo. Dosť bazíruje na detailoch 🙂 možno ti na niektorých klientskych veciach záleží viac, než jemu samotnému. Vďaka tomu sa veci vyšperkujú a precízne dotiahnu do konca.

Jozefuchádzač o zamestnanie

Vďaka profesionálne zostavenému CV a môjmu smerovaniu, ktoré som počas našich sedení našiel sa mi práve podarilo nájsť si stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti a zároveň sa snažím nachádzať aj ďalšie uplatnenie. Ak nemajú ľudia vôbec predstavu, ktorým smerom sa vydať, ak nepoznajú svoje vynikajúce schopnosti, ak váhajú medzi viacerými možnosťami, odporúčam navštíviť kariérneho poradcu.

Mário

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom osobnej konzultácie, pokojne mi napíšte na info@careerspring.sk.
Veľmi rada Vám pomôžem 🙂

Zuzana Záhradníková
Zuzana Záhradníková