Objav ideálne povolanie - individuálna konzultácia

Zarábajte si prácou, ktorá vás nielen baví, robí spokojným a šťastným, ale navyše pri nej strácate aj pojem o čase.

Zažite 6 hodinovú individuálnu konzultáciu, počas ktorej:

  • Odhalíme váš kľúčový talent, potenciál a silné stránky, ktoré vás robia výnimočným.
  • Identifikujeme vaše ideálne povolanie, ktoré nájdeme aj na pracovnom portáli.
  • Spoločne napíšeme životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku, aby bol pre zamestnávateľa zaujímavý a vyvolal potrebu sa s vami stretnúť.
  • Pripravím vás na pracovný pohovor. Naučím vás, ako vyzdvihnúť vaše silné stránky, aby ste na pohovore uspeli.
  • Súčasťou komplexného balíčka je aj telefonická konzultácia v prípade ďaľších otázok v rozsahu 1 hodiny počas najbližších 6-tich mesiacov.

Dohodnite si so mnou osobné stretnutie alebo online konzultáciu prostredníctvom Skype-u v rozsahu 6 hodín.

NAVYŠE získate aj BONUSY v hodnote 70 €. Ide o:

Test osobnosti

Vďaka testu zistíte, či ste introvert alebo extrovert, či uprednostňujete logické a racionálne zmýšľanie a rozhodujete sa na základe faktov alebo ste empatický/á a je vám bližšia intuícia.

Okrem iného sa dozviete, či patríte k ľuďom, ktorí efektívnejšie pracujú, keď:

  • majú presné termíny na splnenie úloh, ktoré im do práce vnášajú poriadok a prehľad,
  • môžu pracovať spontánne, pretože striktné dodržanie úloh ich stresuje a limituje ich tvorivosť. 

To všetko pomáha pri výbere vášho ideálneho povolania. Ak ste logicky zmýšľajúci človek a milujete čísla, nebudete vyhľadávať prácu, v ktorej sa vyžaduje kreativita. Skôr vám bude vyhovovať práca analytika dát než povolanie bytového dizajnéra.

Test tímových rolí

Test vám odhalí, aká rola v tíme je vám najbližšia, či ste inovátor, plánovač, stratég, realizátor, doťahovač, alebo koordinátor.

Zistíte, v ktorej roli najlepšie prejavíte vlastný výnimočný talent, a tak budete pre váš tím najviac užitočný. Spojenie ľudí určitých rolí vytvára fungujúci tím, ktorý s ľahkosťou dosahuje svoje ciele.

Napríklad inovátor je človek, ktorý prináša vynikajúce nápady, myšlienky a kreatívne riešenia. Vymýšľanie inovatívnych riešení mu ide prirodzene a ľahko. Čo sa nedá povedať o doťahovaní vecí do úspešného konca. To je zasa silnou stránkou doťahovača, ktorý sa v tom doslova vyžíva.

Barrettov test životných hodnôt

Vďaka testu si uvedomíte, aké životné hodnoty sú pre vás dôležité. Či už je to čestnosť, dobrodružstvo, lojalita, partnerstvo, prestíž, moc, vplyv, alebo dravosť.

Ak potrebujete neustále zažívať dobrodružstvo, nemali by ste si vyberať stereotypné a administratívne zamerané povolanie. Pozícia účtovníka bude pre vás hotovou katastrofou, z ktorej srší totálna nuda.

Skôr budete vyhľadávať prácu, pre ktorú je typické riziko, zážitok, dobrodružstvo, alebo neustále zmeny. Doslova chňapnete po pozícii vysokohorského sprievodcu a účtovníctvo prenecháte iným. 🙂

plná verzia e-booku "8 tipov ako odhalíte vlastné talenty"

8 tipov ako odhalíte svoje talenty

Objednajte si individuálnú konzultáciu v rozsahu 6 hodín
len za 299 € a získajte BONUSY v hodnote 70 €!

Referencie ľudí, ktorí zažili konzultáciu so mnou:

Po poradenstve so Zuzanou som začal vnímať niektoré svoje silné stránky a zároveň som sa zbavil niektorých cieľov, ktoré nie sú pre mňa vhodné. V zamestnaní som šťastný, keď v ňom dokážem naplno využívať a zároveň rozvíjať svoje vlohy, ak mám voľnosť, ale zároveň aj mentora. 

 

Vďaka profesionálne zostavenému životopisu a môjmu smerovaniu, ktoré som počas našich sedení našiel, sa mi podarilo nájsť stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti a zároveň sa snažím nachádzať aj ďalšie uplatnenie.

 

Ak nemajú ľudia vôbec predstavu, ktorým smerom sa vydať, nepoznajú svoje vynikajúce schopnosti a váhajú medzi viacerými možnosťami, odporúčam navštíviť kariérneho poradcu.

Márioštudent VŠ

Zuzka, chcem sa ti poďakovať za pomoc so simuláciou pracovného pohovoru. Nedávno som absolvoval pohovor v medzinárodnej IT korporácii a musím povedať, že až na mierne odchýlky bol takmer totožný ako tvoja simulácia. Takže vďaka za to. A zároveň sa "pochválim", že nakoniec prišla aj ponuka od tejto spoločnosti a rozhodol som sa ju prijať. Špeciálna vďaka aj za tipy na rôzne appky na tvorbu životopisu.

Martinnezamestnaný

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom individuálnej konzultácie, pokojne mi napíšte na info@careerspring.sk.
Veľmi rada Vám pomôžem 🙂

Zuzana Záhradníková
Zuzana Záhradníková