Chodíte do práce lebo musíte alebo chcete?

  • Neviete sa dočkať, kedy prídete domov, pretože súčasná práca vás vôbec nenapĺňa?
  • Chodíte do práce s nechuťou, pretože vám nevyhovuje kolektív, nadriadený, alebo tempo práce?
  • Ste presvedčený, že v súčasnej práci nemôžete naplno prejaviť svoje silné stránky a talenty?

Dohodnite si so mnou osobné stretnutie alebo online konzultáciu prostredníctvom Skypu v rozsahu 3 hodín.

NAVYŠE získate aj BONUSY v hodnote 70 €. Ide o:

Test osobnosti

Vďaka testu zistíte, či ste introvert alebo extrovert, či uprednostňujete logické a racionálne zmýšľanie a rozhodujete sa na základe faktov alebo ste empatický/á a je vám bližšia intuícia.

Okrem iného sa dozviete, či patríte k ľuďom, ktorí efektívnejšie pracujú, keď:

  • majú presné termíny na splnenie úloh, ktoré im do práce vnášajú poriadok a prehľad,
  • môžu pracovať spontánne, pretože striktné dodržanie úloh ich stresuje a limituje ich tvorivosť. 

To všetko pomáha pri výbere vášho ideálneho povolania. Ak ste logicky zmýšľajúci človek a milujete čísla, nebudete vyhľadávať prácu, v ktorej sa vyžaduje kreativita. Skôr vám bude vyhovovať práca analytika dát než povolanie bytového dizajnéra.

Test tímových rolí

Test vám odhalí, aká rola v tíme je vám najbližšia, či ste inovátor, plánovač, stratég, realizátor, doťahovač, alebo koordinátor.

Zistíte, v ktorej roli najlepšie prejavíte vlastný výnimočný talent, a tak budete pre váš tím najviac užitočný. Spojenie ľudí určitých rolí vytvára fungujúci tím, ktorý s ľahkosťou dosahuje svoje ciele.

Napríklad inovátor je človek, ktorý prináša vynikajúce nápady, myšlienky a kreatívne riešenia. Vymýšľanie inovatívnych riešení mu ide prirodzene a ľahko. Čo sa nedá povedať o doťahovaní vecí do úspešného konca. To je zasa silnou stránkou doťahovača, ktorý sa v tom doslova vyžíva.

Barrettov test životných hodnôt

Vďaka testu si uvedomíte, aké životné hodnoty sú pre vás dôležité. Či už je to čestnosť, dobrodružstvo, lojalita, partnerstvo, prestíž, moc, vplyv, alebo dravosť.

Ak potrebujete neustále zažívať dobrodružstvo, nemali by ste si vyberať stereotypné a administratívne zamerané povolanie. Pozícia účtovníka bude pre vás hotovou katastrofou, z ktorej srší totálna nuda.

Skôr budete vyhľadávať prácu, pre ktorú je typické riziko, zážitok, dobrodružstvo, alebo neustále zmeny. Doslova chňapnete po pozícii vysokohorského sprievodcu a účtovníctvo prenecháte iným. 🙂

plná verzia e-booku "8 tipov ako odhalíte vlastné talenty"

8 tipov ako odhalíte svoje talenty

Objednajte si osobnú konzultáciu v rozsahu 3 hodín len za 149 €
a získajte BONUSY v hodnote 70 €!

Každá ďalšia začatá pol hodina osobnej konzultácie (nad rámec objednaného a uhradeného balíka) sa účtuje poplatkom 25 Eur

Referencie ľudí, ktorí zažili konzultáciu so mnou:

Stretnutia so Zuzanou boli pre mňa inšpiratívne. Posunuli ma o kus ďalej. Rôznymi cvičeniami a technikami som objavila a uvedomila si veľa veci o svojich zručnostiach, schopnostiach a vzťahu k práci.

 

Identifikovali sme moje silné stránky, či už z detstva alebo získané skúsenosťami, môj osobnostný profil. Na základe toho sme identifikovali pracovné oblasti, ako aj konkrétne pracovné pozície, ktoré sú pre mňa vhodné.

Janapodpora športového klubu

Kariérne poradenstvo so Zuzkou mi dalo hlavne sebapoznanie a sebadôveru ísť si za svojím cieľom a nebáť sa svojich (niekedy už zabudnutých) túžob a snov.

 

Páčil sa mi celkový rozhľad. Ak si človek nie je sám sebou istý alebo s výberom povolania, konzultácia mu dá iný pohľad na seba samého, dôveru a dôkladnú prípravu na pohovor.

Veronikauchádzačka o zamestnanie

Zuzka mi jednoducho vyrazila dych! Už počas prvého cvičenia som sa pristihla pri tom, že nechápem a mysľou mi behá otázka: "Wau, ako to tá žena robí?" Poukázala na moje miesta možného rozvoja ako aj na môj potenciál a moju výnimočnosť, na ktorú som v posledných rokoch trošku pozabudla. Potvrdila mi to, čo som si myslela, ale nejako si to nechcela pred sebou priznať, že to, akým kariérnym smerom som sa ubrala, nevychádzalo zo mňa, ale z tlaku okolia, akými máme byť, aby sme boli spoločensky uznávaní. Áno, je ťažké povedať si, že to, v čom som chcela byť tak veľmi dobrá, ale nedarilo sa mi to, zahodím a idem úplne od znova. No vďaka Zuzke viem, že talenty, ktoré máme v sebe z nás kričia a nepoprieme/nezakryjeme/ nevymažeme/nezmeníme ich a myslím si, že stojí zato našu jedinečnosť rozvíjať. Všetko, čo Vám Zuzka povie je iba Vaše a iba Vy sami viete ako s tým naložíte, jedno viem ale 100%-ne, budete šťastní, že ste to Vy:).

Jankaprocesný špecialista

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom osobnej konzultácie, pokojne mi napíšte na info@careerspring.sk.
Veľmi rada Vám pomôžem 🙂

Zuzana Záhradníková
Zuzana Záhradníková