Zuzana ma zaujala svojou akčnosťou, priamosťou, ťahom na bránu, neustálym pohybom a aktivitou. Predstavila mi úplne iné spôsoby a metódy pre hľadanie toho, čo by som v budúcnosti mohla a chcela robiť. Doslova som otvárala oči, čo o mne vedela.

 

Mala som chvíľu pocit, že ma pozná lepšie ako sa poznám ja. Okrem nájdenia samej seba a pochopenia svojich kvalít som vďaka poradenstvu našla prácu, v ktorej som spokojná.

 

Ak ste nespokojní v práci, alebo ste v štádiu rozhodovania, ktorým smerom sa vybrať v profesionálnom živote, alebo hľadáte prácu, tak odporúčam. Čas sú peniaze a Zuzana vám pomocou efektívnych metód pomôže nájsť vaše uplatnenie tak, aby ste boli spokojní a šťastní.

Ivanaprojektová manažérka

Po poradenstve so Zuzanou som začal vnímať niektoré svoje silné stránky a zároveň som sa zbavil niektorých cieľov, ktoré nie sú pre mňa vhodné. V zamestnaní som šťastný, keď v ňom dokážem naplno využívať a zároveň rozvíjať svoje vlohy, ak mám voľnosť, ale zároveň aj mentora. 

 

Vďaka profesionálne zostavenému životopisu a môjmu smerovaniu, ktoré som počas našich sedení našiel, sa mi podarilo nájsť stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti a zároveň sa snažím nachádzať aj ďalšie uplatnenie.

 

Ak nemajú ľudia vôbec predstavu, ktorým smerom sa vydať, nepoznajú svoje vynikajúce schopnosti a váhajú medzi viacerými možnosťami, odporúčam navštíviť kariérneho poradcu.

Márioštudent VŠ

Zuzkine workshopy som absolvovala v čase, keď som si v zamestnaní začala uvedomovať, že to nie je to pravé orechové.

 

Vďaka nim som si uvedomila, v čom som skutočne dobrá, a čo má zmysel rozvíjať ďalej.

 

A ako to dopadlo? Našla som novú prácu v pôvodnom odbore a vďaka akčnému plánu pracujem aj na tých smelších snoch.

Zuzanazamestnankyňa v IT

Cyklus workshopov mi zvýšil sebadôveru, dal mi uvedomenie i podporu ísť za niečím novým a na môj prvý pohľad nereálnym (a to vo veku, ktorý už má študentský život a pracovné začiatky dávno za sebou).

 

Dal mi pocit, že za snom, alebo novým cieľom môžeme ísť bez ohľadu na vek.

 

Čo sa týka samotných stretnutí, atmosféra je veľmi uvoľnená a priateľská. Zuzanka je veľmi príjemný a zábavný človek. Cvičenia, ktoré sa robia, mi pomohli pozrieť sa do svojho vnútra a uvedomiť si, k akým povolaniam inklinujem, a aké sú moje talenty.

 

Podpora od Zuzky pokračuje aj po workshopoch, takže je to dobrá investícia. Bola som veľmi spokojná. Spoznala som super ľudí, ktorí sú ochotní pomáhať. Takže pre mňa to bol brutal zážitok.

Katarínauchádzačka o zamestnanie

Cyklus workshopov je príjemná kombinácia zážitkových metód s interakciou v skupine účastníkov a tiež s prácou so svojím JA pod vedením skúsenej kariérovej poradkyne Zuzky Záhradníkovej.

 

Pre mňa to bola nová skúsenosť, vďaka ktorej som si ujasnila mnoho myšlienok, potrieb a očakávaní, ktoré som podvedome tušila, ale pred tým som si ich nevedela pomenovať.

 

Navyše som dostala návod, ako ísť za svojím vysnívaným povolaním.

 

Úprimne odporúčam tento cyklus workshopov každému, kto si nie je istý tým čo robí, má pocit, že potrebuje zmenu alebo hľadá svoj profesionálny smer.

Jankacopywriterka

Stretnutia so Zuzanou boli pre mňa inšpiratívne. Posunuli ma o kus ďalej. Rôznymi cvičeniami a technikami som objavila a uvedomila si veľa veci o svojich zručnostiach, schopnostiach a vzťahu k práci.

 

Identifikovali sme moje silné stránky, či už z detstva alebo získané skúsenosťami, môj osobnostný profil. Na základe toho sme identifikovali pracovné oblasti, ako aj konkrétne pracovné pozície, ktoré sú pre mňa vhodné.

Janapodpora športového klubu

Kariérne poradenstvo so Zuzkou mi dalo hlavne sebapoznanie a sebadôveru ísť si za svojím cieľom a nebáť sa svojich (niekedy už zabudnutých) túžob a snov.

 

Páčil sa mi celkový rozhľad. Ak si človek nie je sám sebou istý alebo s výberom povolania, konzultácia mu dá iný pohľad na seba samého, dôveru a dôkladnú prípravu na pohovor.

Veronikauchádzačka o zamestnanie

Bolo skvele naostro si precvičiť reakcie na pohovorové otázky, dodáva to sebaistotu. Elevátor speach, simulácia pohovoru a brainstorming sú prvky, ktoré odlišujú Zuzanu od štandardnej konkurencie, ale aj sofistikovaných aplikácii zameraných na kariérne poradenstvo.

 

Dosť bazíruje na detailoch :). Možno jej na niektorých veciach záleží viac, než samotnému klientovi. Vďaka tomu sa veci vyšperkujú a precízne dotiahnu do konca.

Jozefštudent VŠ

Mne sa páčila metóda 9 životov, to bolo super, super, super.

 

Páčilo sa mi prepojenie, videl som jej praktickú stránku, ako sa veci naozaj robia, že to nie je len o teoretických informáciách

 

Určite si odnášam z tohto stretnutia aj nejaké nové poznatky o sebe, kadiaľ sa ďalej uberať, takže veľmi dobre.

Lukášštudent 3. ročníka na VŠ

Sedenie sa mi páčilo, pretože bolo praktické. Mala som možnosť vyskúšať si aj tú druhú stranu – pohľad poradcu, čo bolo fajn.

 

Veľmi sa mi páčila metóda pohľadníc, pretože ja som taký vizuálny typ, to bolo pre mňa úplne super.

 

Stretnutie bolo výborné aj preto, že som sa niečo nové o sebe naučila a dostala som aj spätnú väzbu. To bolo fakt perfektné.

Katarínaabsolventka odboru andragogika

Stretnutie so Zuzanou mi napovedalo, že by som chcela pracovať v niečom podobnom (ak nie rovnakom), ako ona.

 

Chcela by som mať vlastné poradenské centrum a stretávať sa s ľuďmi, počúvať ich problémy, vedieť im poradiť ohľadom práce, alebo ako by sa mohli ďalej v živote posunúť. Je to naozaj krásna práca a tiež by som si  vedela predstaviť takto pracovať s klientmi.

 

Zuzana mi dala  názornú praktickú ukážku, ako také niečo funguje, a ako sa k tomu dopracovať.

Ivanaštudentka 5. ročníka na VŠ

Osobne sa mi najviac páčilo, že som dostala spätnú väzbu.

 

Je to fakt zaujímavé vidieť, ako nás vnímajú iní ľudia, čo v konečnej fáze bolo veľmi milé.

 

Aj sme sa so Zuzkou veľa nasmiali. Na stretnutí panovala uvoľnená atmosféra a bol to pre mňa veľmi dobrý oddych.

 

Človek sa zabaví, niečo o sebe zistí, aj sa niečo naučí.

Ľubaštudentka 5. ročníka na VŠ
Zuzana Záhradníková kariérová poradkyňa

Volám sa Zuzana Záhradníková a pomáham ľuďom nájsť ich ideálne povolanie.

Viac sa o mne dozviete TU >>>

<3

4 tipy ako odhalíte svoje talenty

Stiahnite si  
e-book ZDARMA

<3

S mojou prácou boli spokojné aj tieto spoločnosti:

Referencia Zuzana Záhradníková
Referencia Zuzana Záhradníková
Referencia Zuzana Záhradníková
Referencia Zuzana Záhradníková
Referencia Zuzana Záhradníková
Referencia Zuzana Záhradníková
Referencia Zuzana Záhradníková

Partneri: