Objavte ideálne povolanie - 6 skupinových workshopov

Už viac nemusíte trčať v zamestnaní iba kvôli peniazom. Tie si dokážete zarobiť aj tým, čo vás baví a napĺňa. Veď nie nadarmo sa hovorí:

 „Vyberte si prácu, ktorú milujete a už nikdy nebudete musieť pracovať.“

Neviete, kde začať a o ideálnom povolaní pre vás nemáte ani šajnu? Odštartujte to sériou šiestich workshopov, vďaka ktorým v sebe objavíte nielen vrodený talent, ale aj zručnosti, ktoré poukážu na vašu jedinečnosť.

Čo sa na workshopoch dozviete:

1. workshop: Rodičia, detský sen

Na prvom workshope sa zameriame nielen na detský sen, ale aj na presvedčenia rodičov ohľadom ideálnej práce. Práve rodičia sú tí, ktorí vás svojimi presvedčeniami o práci dokážu buď naplno podporiť alebo úplne limitovať. Nie vždy platí: „Bez práce nie sú koláče!“ alebo „Najprv práca, potom zábava!“

2. workshop: Životné skúsenosti a hodnoty

Na druhom workshope si do hĺbky prejdeme kľúčové míľniky vášho života a budeme hľadať spoločné znaky jednotlivých udalostí, či už to boli úspechy alebo neúspechy v práci a súkromí. Aké sú vaše skúsenosti a životné hodnoty? Sú hodnoty zamestnávateľa v súlade s tými vašimi? 

3. workshop: Vrodené talenty

Buď na niečo talent máte, ide vám to prirodzene a ľahko alebo sa to musíte naučiť (pričom výsledok nie je vždy zaručený).

Na treťom workshope si cez zážitkové kreatívne formy vytvoríme asociácie, prostredníctvom ktorých objavíme vaše vrodené talenty. Zistíme, k čomu máte bližšie. Či už to sú športové, technické, manuálne zručnosti alebo skôr máte jazykové, či umelecké nadanie.

4. workshop: Nadobudnuté zručnosti

Zručnostiam sa dokážete naučiť, na rozdiel od vrodených talentov. Všetko záleží len na vás. Ak rozvíjate svoj vrodený talent, stáva sa vašou silnou stránkou a vy budete nezastaviteľný. 😉

Poďte objaviť svoj prirodzený talent a pokojne ho prepojte s doterajšími naučenými zručnosťami. Ako? To sa dozviete na štvrtom workshope. 

5. workshop: Ideálne povolanie

Všetko má svoju postupnosť, či už pečiete koláč alebo hľadáte ideálne povolanie.

Rozprávanie o tom, čím ste chceli byť, keď ste boli deťmi, aké presvedčenia o práci majú vaši rodičia, aké sú vaše životné hodnoty, vrodené talenty, či získané zručnosti, to všetko smeruje k objaveniu vášho ideálneho povolania. 🙂

Na piatom workshope sa dozviete, v akej oblasti by ste sa mali pohybovať a čomu by ste sa mali venovať, aby ste boli šťastný a práca bola aj vašou vášňou. 🙂

6. workshop: Akčný plán

Na poslednom šiestom workshope získate konkrétny návod - akčný plán, ktorý pozostáva z presných krokov, ako dosiahnuť ideálne zamestnanie alebo zviditeľniť vaše talenty a zručnosti v súčasnom zamestnaní.

Objednajte si 6 skupinových workshopov len za 249 €!

ZAČÍNAME pri nazbieraní dostatočného počtu účastníkov

Workshopy budú prebiehať podľa dohody všetkých účastníkov

KDE SA STRETNEME?

Centrum Rafael
Narcisová 5
821 01 Bratislava

Referencie ľudí, ktorí zažili moje workshopy:

Zuzkine workshopy som absolvovala v čase, keď som si v zamestnaní začala uvedomovať, že to nie je to pravé orechové.

 

Vďaka nim som si uvedomila, v čom som skutočne dobrá, a čo má zmysel rozvíjať ďalej.

 

A ako to dopadlo? Našla som novú prácu v pôvodnom odbore a vďaka akčnému plánu pracujem aj na tých smelších snoch.

Zuzanazamestnankyňa v IT

Cyklus workshopov mi zvýšil sebadôveru, dal mi uvedomenie i podporu ísť za niečím novým a na môj prvý pohľad nereálnym (a to vo veku, ktorý už má študentský život a pracovné začiatky dávno za sebou).

 

Dal mi pocit, že za snom, alebo novým cieľom môžeme ísť bez ohľadu na vek.

 

Čo sa týka samotných stretnutí, atmosféra je veľmi uvoľnená a priateľská. Zuzanka je veľmi príjemný a zábavný človek. Cvičenia, ktoré sa robia, mi pomohli pozrieť sa do svojho vnútra a uvedomiť si, k akým povolaniam inklinujem, a aké sú moje talenty.

 

Podpora od Zuzky pokračuje aj po workshopoch, takže je to dobrá investícia. Bola som veľmi spokojná. Spoznala som super ľudí, ktorí sú ochotní pomáhať. Takže pre mňa to bol brutal zážitok.

Katarínauchádzačka o zamestnanie

Cyklus workshopov je príjemná kombinácia zážitkových metód s interakciou v skupine účastníkov a tiež s prácou so svojím JA pod vedením skúsenej kariérovej poradkyne Zuzky Záhradníkovej.

 

Pre mňa to bola nová skúsenosť, vďaka ktorej som si ujasnila mnoho myšlienok, potrieb a očakávaní, ktoré som podvedome tušila, ale pred tým som si ich nevedela pomenovať.

 

Navyše som dostala návod, ako ísť za svojím vysnívaným povolaním.

 

Úprimne odporúčam tento cyklus workshopov každému, kto si nie je istý tým čo robí, má pocit, že potrebuje zmenu alebo hľadá svoj profesionálny smer.

Jankacopywriterka

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom workshopov, pokojne mi napíšte na info@careerspring.sk.
Veľmi rada Vám pomôžem 🙂

Zuzana Záhradníková
Zuzana Záhradníková