8 tipov ako odhalíte svoje talenty

8 tipov ako odhalíte svoje talenty

+ tajná ingrediencia

  • Myslíte si, že vysnívaná a dobre platená práca je len pre vyvolených, ktorí majú talent a sú v niečom výnimoční?
  • Ste presvedčený, že nemáte žiaden vrodený talent, ktorý by vás aj uživil?

OMYL, každý z nás má vrodený talent alebo určité nadanie, len ho treba odhaliť!

V tom vám pomôže e-book "8 tipov ako odhalíte svoje talenty", ktorého skrátenú verziu môžete získať ZDARMA.

Cesta k vašej vysnívanej práci začína u nás...

Objavte ideálne povolanie, ktoré zohľadní nielen vaše životné hodnoty, ale predovšetkým váš jedinečný talent, silné stránky, potenciál a doteraz získané zručnosti.

Vyberte si z Komplexného alebo Základného balíčka. 😉

Komplexné balíčky a testy

Objav ideálne povolanie (individuálna konzultácia)
299 €
284 €
len do 31. 1. 2018
6 hodinová individuálna konzultácia, počas ktorej:
- Odhalíme váš kľúčový talent, potenciál a silné stránky, ktoré vás robia výnimočným.
- Identifikujeme vaše ideálne povolanie, ktoré nájdeme aj na pracovnom portáli.
- Spoločne napíšeme životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku, aby bol pre zamestnávateľa zaujímavý a vyvolal potrebu s vami sa stretnúť.
- Pripravím vás na pracovný pohovor. Naučím vás, ako vyzdvihnúť vaše silné stránky, aby ste na pohovore uspeli.
- Súčasťou komplexného balíčka je aj doplnkové kariérové poradenstvo v rozsahu 2 hodín počas najbližších šiestich mesiacov.
ZARÁBAJTE SI PRÁCOU, KTORÁ VÁS BAVÍ!
Ku 6 hodinovej konzultácii získate aj BONUSY v hodnote 70 €. Ide o: Test osobnosti, Test tímových rolí, Barrettov test životných hodnôt a plná verzia e-booku "8 tipov ako odhalíte svoje talenty".
GALLUP test s vyhodnotením
od 149 €
Objavte svoj talent a využite vlastný potenciál na maximum.
Urobte si test silných stránok StrengthsFinder GALLUP.
K dispozícii sú dve verzie:
- GALLUP TOP 5 – zistite vašich 5 najsilnejších stránok (cena testu a jeho vyhodnotenia je 149 €)
- GALLUP 34 ALL – spoznajte jedinečný súbor 34 prirodzených talentov spolu s postupom, ako ich používať na maximalizáciu vlastného potenciálu (cena testu a jeho vyhodnotenia je 299 €)

Referencie ľudí, ktorí zažili moje workshopy:

Zuzkine workshopy som absolvovala v čase, keď som si v zamestnaní začala uvedomovať, že to nie je to pravé orechové.

 

Vďaka nim som si uvedomila, v čom som skutočne dobrá, a čo má zmysel rozvíjať ďalej.

 

A ako to dopadlo? Našla som novú prácu v pôvodnom odbore a vďaka akčnému plánu pracujem aj na tých smelších snoch.

Zuzana

Cyklus workshopov mi zvýšil sebadôveru, dal mi uvedomenie i podporu ísť za niečím novým a na môj prvý pohľad nereálnym (a to vo veku, ktorý už má študentský život a pracovné začiatky dávno za sebou).

 

Dal mi pocit, že za snom, alebo novým cieľom môžeme ísť bez ohľadu na vek.

 

Čo sa týka samotných stretnutí, atmosféra je veľmi uvoľnená a priateľská. Zuzanka je veľmi príjemný a zábavný človek. Cvičenia, ktoré sa robia, mi pomohli pozrieť sa do svojho vnútra a uvedomiť si, k akým povolaniam inklinujem, a aké sú moje talenty.

 

Podpora od Zuzky pokračuje aj po workshopoch, takže je to dobrá investícia. Bola som veľmi spokojná. Spoznala som super ľudí, ktorí sú ochotní pomáhať. Takže pre mňa to bol brutal zážitok.

Katarína

Cyklus workshopov je príjemná kombinácia zážitkových metód s interakciou v skupine účastníkov a tiež s prácou so svojím JA pod vedením skúsenej kariérovej poradkyne Zuzky Záhradníkovej.

 

Pre mňa to bola nová skúsenosť, vďaka ktorej som si ujasnila mnoho myšlienok, potrieb a očakávaní, ktoré som podvedome tušila, ale pred tým som si ich nevedela pomenovať.

 

Navyše som dostala návod, ako ísť za svojím vysnívaným povolaním.

 

Úprimne odporúčam tento cyklus workshopov každému, kto si nie je istý tým čo robí, má pocit, že potrebuje zmenu alebo hľadá svoj profesionálny smer.

Janka

Základné balíčky

Vyberte si z troch možností individuálnej konzultácie v rozsahu 3 hodín. Záleží, či ste mamina na materskej dovolenke, nespokojný zamestnanec, alebo študent, ktorý úspešne ukončil školu.

Materská dovolenka končí, čo teraz?
149 €
Ste na materskej dovolenke a uvažujete, či sa vôbec vrátite do pôvodného zamestnania?
Rozmýšľate, či vám práca poskytne dostatočnú flexibilitu, aby ste sa mohli starať o svoje deti bez zbytočného stresu a obmedzení?
Alebo zvažujete vyskúšať niečo nové, pretože sa do práce, ktorú ste vykonávali pred materskou dovolenkou, nechcete vrátiť?
Ku konzultácii získate aj BONUSY v hodnote 70 €. Ide o: Test osobnosti, Test tímových rolí, Barrettov test životných hodnôt, plná verzia e-booku "8 tipov ako odhalíte svoje talenty".
Vyštudovali ste školu a neviete čo ďalej?
149 €
Práve ste skončili školu a netušíte, akú prácu si hľadať, aby ste v nej boli spokojný/á a šťastný/á?
Túžite po práci, kde budete naplno využívať vlastný talent, ktorý vás aj uživí?
Skončili ste školu, ktorá vás vôbec nebaví a pri výbere vysnívaného povolania už nechcete spraviť ďalšiu chybu?
Ku konzultácii získate aj BONUSY v hodnote 70 €. Ide o: Test osobnosti, Test kariérových typov, Barrettov test životných hodnôt, plná verzia e-booku "8 tipov ako odhalíte svoje talenty".

Zuzana ZáhradníkováVolám sa Zuzana Záhradníková a pomáham ľuďom nájsť ich ideálne povolanie.

Spoločne objavujeme vrodené talenty, hodnoty a skúsenosti, aby boli v práci šťastní a spokojní. 

Je úžasné zarábať si tým, čo vás najviac baví. 😉 Držím sa hesla: "Ak budeme rozvíjať slabé stránky, budeme priemerní, ale ak budeme rozvíjať svoje silné stránky budeme jedineční."

Viac sa o mne dozviete TU >>>

Povedali o mne:

Zuzana ma zaujala svojou akčnosťou, priamosťou, ťahom na bránu, neustálym pohybom a aktivitou. Predstavila mi úplne iné spôsoby a metódy pre hľadanie toho, čo by som v budúcnosti mohla a chcela robiť. Doslova som otvárala oči, čo o mne vedela.

 

Mala som chvíľu pocit, že ma pozná lepšie ako sa poznám ja. Okrem nájdenia samej seba a pochopenia svojich kvalít som vďaka poradenstvu našla prácu, v ktorej som spokojná.

 

Ak ste nespokojní v práci, alebo ste v štádiu rozhodovania, ktorým smerom sa vybrať v profesionálnom živote, alebo hľadáte prácu, tak odporúčam. Čas sú peniaze a Zuzana vám pomocou efektívnych metód pomôže nájsť vaše uplatnenie tak, aby ste boli spokojní a šťastní.

Ivanaprojektový manažér

Po poradenstve so Zuzanou som začal vnímať niektoré svoje silné stránky a zároveň som sa zbavil niektorých cieľov, ktoré nie sú pre mňa vhodné. V zamestnaní som šťastný, keď v ňom dokážem naplno využívať a zároveň rozvíjať svoje vlohy, ak mám voľnosť, ale zároveň aj mentora. 

 

Vďaka profesionálne zostavenému životopisu a môjmu smerovaniu, ktoré som počas našich sedení našiel, sa mi podarilo nájsť stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti a zároveň sa snažím nachádzať aj ďalšie uplatnenie.

 

Ak nemajú ľudia vôbec predstavu, ktorým smerom sa vydať, nepoznajú svoje vynikajúce schopnosti a váhajú medzi viacerými možnosťami, odporúčam navštíviť kariérneho poradcu.

Mário