Vyplňte prosím nasledujúci objednávkový formulár. Po jeho odoslaní Vám vygenerujeme faktúru. Tú Vám pošleme na e-mail, ktorý ste nám uviedli. 

Po úhrade faktúry Vám napíšem a dohodneme si konkrétny termín osobného stretnutia alebo online konzultácie cez Skype. V prípade predĺženia osobnej konzultácie sa každá ďalšia začatá pol hodina (nad rámec objednaného a uhradeného balíka) účtuje v hotovosti poplatkom 25 Eur. Zrušenie dohodnutého termínu neskôr ako 48 hodín vopred sa účtuje sadzbou 50% z ceny služby.

Ďakujem a teším sa Vás 🙂

PS: Ak máte akékoľvek otázky, pokojne mi napíšte na info@careerspring.sk. Veľmi rada Vám pomôžem 🙂

Ak chcete získať viac, vyberte si:

→ Objav ideálne povolanie (6 hodinová individuálna konzultácia)

Spoločne objavíme Váš kľúčový talent, identifikujeme Vaše ideálne povolanie a navyše napíšeme profesionálny životopis, ktorý u zamestnávateľa vyvolá potrebu stretnúť sa s Vami. Zároveň Vás pripravím na pracovný pohovor, aby ste na ňom zaručene uspeli.

→ Objav ideálne povolanie (6 skupinových workshopov)

Presvedčte sa na vlastnej koži, že v tom nie ste sami. Spoznajte ľudí s podobným osudom. Objavte vlastný talent a ideálne povolanie na skupinových workshopoch. Získajte podpornú skupinu na Vašej ceste zmeny. 

→ Objav svoje smerovanie - vysokú školu (6 skupinových workshopov)

Počas niekoľkých stretnutí zistíš informácie o sebe samom, lepšie sa spoznáš a získaš oveľa konkrétnejšiu predstavu o tom, „čo so životom“. Sériou šiestich workshopov prešlo už veľa študentov, ktorí vďaka nemu zistili, čo ich baví, čo chcú študovať, kde sa kariérne vidia a začali podnikať konkrétne kroky.

Objednávkový formulár:

OBJEDNÁVAM SI BALÍČEK*
Meno*
Priezvisko*
e-mail*
Potrebujete vystaviť faktúru pre daňové účely?*
NÁZOV SPOLOČNOSTI
IČO
DIČ / IČ DPH
ULICA A ČÍSLO
PSČ
MESTO
Súhlasím s odosielaním noviniek na moju e-mailovú adresu*
Súhlasím so spracovaním osobných údajov*